Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Фізіка-матэматычны кірунак

10 «А» класс    (каб. 101)
(физико-математическое направление)

 Классный руководитель – Прохорова Оксана Владимировна

  1. Большаков Илья Дмитриевич
  2. Ву Александр
  3. Головач Евгений Михайлович
  4. Гуринович Илья Сергеевич
  5. Дерюгин Георгий Артёмович
  6. Дука Роман Борисович
  7. Желудкович Иван Александрович
  8. Камоцкий Владислав Александрович
  9. Качановский Егор Валерьевич
  10. Керножицкий Андрей Владимирович
  11. Костенко Полина Андреевна
  12. Кулешова Мария Юрьевна
  13. Мелешко Николай Владимирович
  14. Мойсенович Никита Андреевич
  15. Орехов Илья Александрович
  16. Прохорчик Алексей Олегович
  17. Сенькевич Елизавета Михайловна
  18. Степанов Илья Дмитриевич
  19. Филиппович Юлианна Сергеевна
  20. Чеботарёв Тихон Сергеевич
  21. Шкред Иван Игоревич
  22. Шкумат Антон Игоревич
  23. Яркович Юрий Сергеевич
  24. Ярошевич Алексей Владимирович

   

 10 «Б» класс   (каб. 104)
(физико-математическое направление)

 Классный руководитель – Тарасенок Елена Николаевна

  1. Белько Антон Владимирович
  2. Вареник Андрей Александрович
  3. Гаврилюк Дмитрий Александрович
  4. Гожий Владислав Дмитриевич
  5. Друщиц Александр Владимирович
  6. Дудинский Даниил Александрович
  7. Емельянович Максим Владимирович
  8. Жук Никита Евгеньевич
  9. Круглик Евгений Дмитриевич
  10. Кулащик Дмитрий Русланович
  11. Логвиненко Рогнед Сергеевич
  12. Равойть Павел Геннадьевич
  13. Рекун Илья Анатольевич
  14. Савеня Валерий Вячеславович
  15. Савченков Глеб Владимирович
  16. Сазонова Наталья Валерьевна
  17. Сакольчик Михаил Андреевич
  18. Салтанович Станислав Евгеньевич
  19. Сидорцов Константин Витальевич
  20. Смирнова Алина Сергеевна
  21. Тамашевич Денис Викторович
  22. Чечёткин Артём Русланович
  23. Юрченко Илья Андреевич
  24. Яковцев Ян Валерьевич

  

   10 «В» класс   (каб. 310)
(физико-математическое направление)

 Классный руководитель – Аристова Ольга Ивановна

  1. Альбино Родригес Энрико Джонниевич
  2. Багровец Егор Сергеевич
  3. Банецкий Николай Павлович
  4. Горбачик Никита Сергеевич
  5. Грищенко Никита Юрьевич
  6. Жур Вадим Дмитриевич
  7. Казак Данила Николаевич
  8. Кашкан Игнат Игоревич
  9. Кириленко Тарас Дмитриевич
  10. Короткая Дарья Олеговна
  11. Маркечко Виктор Александрович
  12. Мешков Владислав Сергеевич
  13. Новиков Ярослав Кириллович
  14. Овсяник Евгений Александрович
  15. Ромашко Максим Романович
  16. Савков Иван Павлович
  17. Сиваков Алексей Сергеевич
  18. Солодухо Артём Александрович
  19. Степанов Владислав Николаевич
  20. Струповец Алексей Андреевич
  21. Трухан Дарья Сергеевна
  22. Черненко Дмитрий Евгеньевич
  23. Шарай Егор Дмитриевич
  24. Шевердов Олег Евгеньевич

  

   10 «Г» класс   (каб. 211)
(физико-математическое направление)

  Классный руководитель – Кузнецова Екатерина Эдуардовна

  1. Бацура Татьяна Юрьевна
  2. Булва Клим Максимович
  3. Буляк Вадим Сергеевич
  4. Данилова Ксения Денисовна
  5. Залесский Василий Михайлович
  6. Кисель Андрей Сергеевич
  7. Кобяк Владислав Феликсович
  8. Коровинский Арсений Дмитриевич
  9. Король Данила Денисович
  10. Крук Алексей Игоревич
  11. Лагутин Валерий Сергеевич
  12. Махоткина Ангелина Александровна
  13. Павлов Дмитрий Александрович
  14. Пацино Андрей Александрович
  15. Полонин Илья Валерьевич
  16. Рубашенко Глеб Сергеевич
  17. Самусенко Дарья Александровна
  18. Смирнова Руслана Сулеймановна
  19. Суфранович Алексей Анатольевич
  20. Тарасенко Фёдор Павлович
  21. Хейлик Георгий Сергеевич
  22. Чехова Мария Вадимовна
  23. Чухалёнок Ольга Николаевна
  24. Шамонин Дмитрий Андреевич